Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

Felsefe Toplantıları 68’e ulaştı

Felsefe Toplantıları 68’e ulaştı
  • 24.10.2017
  • 908 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen “Felsefe Toplantıları” yaklaşık üç yıldır devam ediyor..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen “” yaklaşık üç yıldır devam ediyor.

Geleneksel hale getirilmeye çalışılan ve bu hafta 68’ncisi düzenlenecek olan toplantılarda, entelektüel manada tadımlık sunumlar yapıldığını dile getiren ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, aradan geçen üç yıl içinde önemli bir mesafe kat ettiklerini belirtti. Dekanlığı döneminde başlayan toplantıların ikincisinde kendisinin de bir sunum yaptığını anımsatan Şahin, izleyici noktasında bir sayı takıntısında olmadıklarını vurguladı. Amaçlarının, zaman içinde hem Üniversiteyi, hem de şehri temsil eden geleneksel bir toplantı serisi elde etmek olduğunu söyleyen Prof. Şahin, “Bu toplantıların sayısı ileride 100’ü, 200’ü bulduğunda önemli bir birikim ortaya çıkmış olacak. Herkese açık olan toplantılarımızda, farklı kesimlerin dikkatini çekebilecek konular konuşuluyor. Toplantı devamlılığı noktasında gösterdikleri gayretlerden dolayı Fakülte yöneticilerini tebrik ediyoruz” dedi.

Felsefe Toplantıları, her Perşembe saat 16.00’da Fakülte Toplantı Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ