Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Genç başkanlardan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne ziyaret

Genç başkanlardan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne ziyaret
  • 14.11.2017
  • 1.064 kez okundu

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’ı makamında ziyaret etti..

, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte ’ı makamında ziyaret etti.

İl Başkanı Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Aktürk’ü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ziyaretlerinde, İl Müdürü Cüneyt Alkan, Mali İşler Şube Müdürü Erdal Güçlüer, Okul Sporları Şube Müdürü Ayhan Baş, Tesisler Şube Müdürü Adnan Çekiç karşıladılar.

Gençlik faaliyetleri ile ilgili yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişareler yapılan ziyarette, ilimize yapılan Spor yatırımları ve GHSİM hizmetleri ile ilgili bilgiler aktaran İl Müdürü Alkan, ülke nüfusunun yarısının genç olması ve gençlerin dinamik bir yapıya sahip olunmasının ve gençlerimizin Sporla, Kültürle, Sanatla, Sinema ve Tarihimizle ilgilenmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kurum olarak bu tür çalışmalara her zaman destek oluyoruz, Gençlerimizin talepleri doğrultusunda kurslar açıyoruz Ziyaretlerinden dolayı İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanımız Hamza Aktürk’e teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının projelerini yakından takip ettiğini belirten İl Başkanı Altınsoy, hayata geçirilen projelerde gençlerin, kültürümüzü paylaşırken farklı kültürleri keşfettiğini, yurt içi ve yurt dışında önemli yerleri gezme fırsatı bulduklarını söyledi. Spor yapmanın öneminin herkesçe bilindiğini belirten Altınsoy, gençlerin sorunlarına çözüm olan gençlik merkezlerine, Aksaraylı gençlerin mutlaka uğramaları gerektiğinin altını çizdi. Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün gençlik için çok önemli bir kurum olduğunu belirten İl Başkanı Altınsoy, Gençliğin daha iyi bir noktaya gelebilmesi için üzerlerine ne düşüyorsa yapacaklarını, Aksaray’ın geleceği olan gençler için yapılacak her türlü adım ve faaliyette birlikte istişareler gerçekleştirerek faydalı çalışmalar yapmak istediklerini belirtti..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ