Aksaray Haberleri

Göktaş: Sanayi Projesi Aksaray’ın ufkunu açacak | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Göktaş: Sanayi Projesi Aksaray’ın ufkunu açacak

Göktaş: Sanayi Projesi Aksaray’ın ufkunu açacak
  • 02 Ekim 2018

Başkanı , Aksaray Belediyesi ile TOKİ işbirliğinde yapılan yeni sanayi sitesiyle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Sanayi projesini Aksaray’a kazandırdığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş “ Şuan meclis başkanı olmam dolayısıyla ve geçtiğimiz dönemlerde de meclis başkan yardımcısı olmam dolayısıyla belediye başkanımızın sanayi projesinde nasıl bir efor sarf ettiğini biliyoruz. Bizzat yanındaydık. Kendisine çok teşekkür ediyorum bu konuda kendisinin çok emeği var. Kendisi ile seçimden önce ve daha sonrada bir araya geldik ben görüyorum ki seçim beyannamesinde vermiş olduğu bütün işleri sırasıyla yerine getiriyor. Seçim beyannamesinde yanlış hatırlamıyorsan sanayi projesi de vardı.

Bununda Aksaray’ımıza ne kadar elzem olduğunu Aksaray’ın içinde olduğundan esnaf olduğundan kendisi de biliyordu.

O yüzden verdiği önceliklerden bir tanesi sanayi projesiydi. Geldiği günden beri çalışmaya başlayıp gerçekten gecesini gündüzüne katıp kendisinin de bahsettiği gibi yüzlerce görüşme ve toplantı yapıp TOKİ’yi ayrı ikna edip oradaki iş yeri sahiplerini ayrı ikna edip projeyi Aksaray’a kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Burada bütün ticaret sahibi insanların STK’ların belediye personelinin ve herkesin görüşünü alarak projeyi gerçekleştirdi.

Aksaray’ımıza şuan ki mevcut sanayinin yakışmadığını biliyorum oradaki ticaret sahibi üyelerimizin ne derece sıkıntılı günler geçirdiğini biliyordum. Oradan hizmet almak için giden vatandaşlarımızın da sıkıntı çektiğini biliyoruz.

Başkanımız bunun farkında olarak acil bir şekilde el attı çözdü ve inşaatın ilerleyiş aşamasında bütün diğer oda başkanlarımda sürekli takip ediyor.

Belediye başkanımızın sürekli takibinde sürekli gidip geliyor ve bahsettiği gibi çok kısa sürede bu işi çözüp ve inşaat süresini de hızlı tutup daha önceki görüşmelerde verdiği bilgiye göre önümüzdeki sene 2019 yılı sonunda dükkânların teslim olması gerçekten çok büyük bir başarı.

Özellikle ülkemize böyle ekonomik saldırıların olduğu bir dönemde bu kadar hızlı yapılması önemli bir başarı bu anlamda da kendisine teşekkür ediyorum.

Sanayimiz taşındıktan sonra yerine yapılacak olan projede de imar revizyon planında gerek yolları ile gerek parklarıyla gerek çevre düzenlemeleriyle oranın yeni Aksaray olacağına işaret ediyor.

Bütün çalışmalarında yanında yer aldık. Bundan sonrada yanında yer alacağız. Bize ne zaman ihtiyaç olursa bizler bütün oda başkanlarımız ile birlikte başkanımızın yanındayız. Bunu kendisi de biliyor. İnşallah hep birlikte Aksaray’ı gerçekten Aksaray yapmak için çalışıyoruz. Ben kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Hiçbir isteğimizi geri çevirmiyor. Kendisine kolaylıklar diyorum. Teşekkür ediyorum..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ