Aksaray Haberleri

Göktaş’tan ‘Gün Birlik Günü’ kampanyasına çağrı | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Göktaş’tan ‘Gün Birlik Günü’ kampanyasına çağrı

Göktaş’tan ‘Gün Birlik Günü’ kampanyasına çağrı
  • 13 Aralık 2020

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, 81 ilde Ticaret ve Sanayi Odaları tarafından başlatılan Gün Birlik Günü Kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.

Pandemi döneminde kısıtlamalarında etkisiyle zor günler geçiren yerel esnaflara destek olmak amacıyla başlatılan bir kampanya olduğunun altını çizen ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu Covid-19 Pandemi döneminde en çok etkilenen işletmelerimiz şüphesiz küçük ve orta ölçekli yerel esnaflarımız olmuştur. Günlerce işletmelerini kapatmak durumunda kalmış çoğu zamanda günlük ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak şekilde işyerlerini kapatmak zorunda kalmışlardır. İş dünyası olarak bizlerin ve vatandaşlarımızın şu an üzerlerine düşen en büyük görevlerden biriside yerel esnafımızı desteklemektir. Ülke olarak tarihimiz boyunca bizler birçok zorlukların içerisinden birlik ve beraberliğimiz ile çıkmayı başardık. Bu günlerde yakın zamanda geçecektir. Bu noktada başlatılan kampanya ’ya tüm şehrimizi davet ediyoruz.

Anadolu insanının en güzel temsili olan Aksaray Halkı bugüne kadar hem devletine hem de şehrine her daim desteğini esirgememiştir. Bu günlerde bizlerden destek bekleyen ve bizlere hasret kalan yerel esnaflarımızın yüzlerini güldürmek adına temel ihtiyaçlarımızı yerel esnaflarımızdan yaparak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz” Dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ