Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,58

Gündemimizde olan çalışmalarımıza yoğunlaşıyoruz

Gündemimizde olan çalışmalarımıza yoğunlaşıyoruz
  • 24.10.2016
  • 1.283 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yaşanılan darbe kalkışmasının ardından ülkede normalleşme sürecinin başladığını ve herkesin işlerine odaklanması gerektiğini belirtti.

Veteriner Fakültesi’nde düzenlenen sabah kahvaltısına katılan Rektör Şahin, 15 Temmuz’dan sonra Türkiye’nin ciddi bir takım sorunlar yaşadığını ve işlerin bu süreç içerisinde aksadığını ifade etti. Yaşanılan hain darbe kalkışmasının büyüklüğü dikkate alındığında, işlerin aksaması gibi sorunların aslında çok daha önemsiz olduğunun söylenebileceğine dikkat çeken Prof. Şahin, “Çok şükür bir normalleşme süreci başladı. Üniversitemizde de tüm işlerimiz normalleşiyor ve eski seyrini alıyor. Gündemimizde olan çalışmalarımıza yoğunlaşıyoruz. Tüm hocalarımız projelerine, derslerine, çalışmalarına odaklanmalı. Biz de bu noktada üzerimize düşeni yapmaya her zaman olduğu gibi hazırız. Yeni dönemin herkese ve hepimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Dekan Prof. Dr. Halil Selçukbiricik ise Veteriner Fakültesi’nin her gün biraz daha büyüdüğü söyleyerek, “Eğitim faaliyetlerimiz gelişiyor ve şehir hayvancılığına sunulan katkılar da artıyor. Üreticilerimizle uyumlu şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Akademisyenler ve idari çalışanların katıldığı etkinlikte, düzenlenmesi planlanan yeni çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuldu..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ