Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Günebakan’lı işletmeler denetleniyor

Günebakan’lı işletmeler denetleniyor
  • 21 Kasım 2016 - 17:26

Aksaray Belediyesi’nin gıda imalatı ve satışı yapan işletmelerde tam hijyen sağlamak amacıyla başlattığı ‘GÜNEBAKAN’ projesinde güvenilirliğin devamını sağlamak için sertifika alan işletmelerde denetim ve kontrol başlatıldı.

Aksaray Belediyesi’nin gıda imalatı ve satışı yapan işletmelerde tam hijyen sağlamak amacıyla başlattığı Günebakan Projesi’nde güvenilirliğin devamını sağlamak için sertifika alan işletmelerde denetim ve kontrol başlatıldı.

Hizmet kalitesini belgelendiren ve Aksaray Belediyesi tarafından gıda işletmelerine verilen ‘Günebakan Sertifikası’nı bugüne kadar 20 işletme aldı.

Belediye bünyesinde bulunan Günebakan Birimi, müracaatta bulunan işletmelerin evrak takibi yaparken sertifika alan işletmeleri her 3 ayda bir denetime tabi tutarak hijyenin ve güvenilirliğin devamını sağlıyor.
Belli aralıklarla devam eden kontrollerde son olarak Otel Ahsaray, Grand Atuntaş Otel  ve Öğretmenevi denetime tabi tutuldu ve denetim sonrasında her 3 işletmenin sertifikalarına kontrol edildiğini gösteren bandrol yapıştırıldı..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ