Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Güzelyurt MYO’da ikinci öğretim programları da aktif

Güzelyurt MYO’da ikinci öğretim programları da aktif
  • 10.11.2017
  • 6.700 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Güzelyurt Meslek Yüksekokulu’nun ikinci öğretim programlarına da öğrenci alındığını, büyümenin hem nitelik, hem de nicelik olarak devam ettiğini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ’nun ikinci öğretim programlarına da öğrenci alındığını, büyümenin hem nitelik, hem de nicelik olarak devam ettiğini söyledi.

Güzelyurt MYO Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Ünlü’yü ve okul yönetimini ziyaret eden, devam eden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler alan Rektör Şahin, normal öğretimin yanında ikinci öğretim programların da öğrenci almasıyla, ilçedeki öğrenci sayısının biraz daha arttığını söyledi. Okulun giderek büyüdüğünü ve ortaya çıkan derslik ihtiyacının, ilçe yöneticilerinin de yardımıyla aşıldığını anımsatan Rektör Şahin, “Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir okul kısa zaman önce Üniversitemize devredildi. Bu binayla ilgili gerekli düzenlemeler yapıldı ve Üniversitemiz öğrencilerinin kullanımına sunuldu. Bu noktada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra Rektör Şahin ve beraberindekiler, Üniversiteye devredilen okul binası ve Karballa Otel’i gezdi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ