Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarına çözüm üretiliyor

Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarına çözüm üretiliyor
  • 19 Aralık 2017 - 22:09

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, geleneksel hale gelen halk gününde vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, geleneksel hale gelen halk gününde vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Yazgı, makamında halkı kabul ederek, onların istek ve taleplerini dinliyor, sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Her Salı günü düzenlenen halk gününde, vatandaşlarla görüşen Başkan Yazgı, doğrudan yapılan görüşmelerin, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşması ve taleplerin yerine getirilmesinde etkili olduğunu söyledi.

Başkan Yazgı, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri ilgili müdürlüklere ileterek, taleplerin yerine getirilmesi konusunda talimat verdi.

Belediye imkânları ölçüsünde vatandaşların isteklerini gidermeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Yazgı, “Aksaray’da yaşayan vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Halkımızın görüş ve önerileri benim için çok değerli. Sürekli fikir alışverişinde bulunarak vatandaşlarımızla bir arada olacağız” şeklinde konuştu.

Halk gününde Başkan Yazgı ile yüz yüze görüşen, istek ve taleplerini ileten Vatandaşlar, kendilerine böyle bir imkân sağladığı için Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya Teşekkür ettiler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ