Aksaray Haberleri

Hamidiye Mahallesi Muhtarı’ndan adaylara sert tepki! | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Hamidiye Mahallesi Muhtarı’ndan adaylara sert tepki!

Hamidiye Mahallesi Muhtarı’ndan adaylara sert tepki!
  • 31 Temmuz 2018

Merkez , yaklaşan yerel seçimler ve birlikte yapılan olacan muhtarlık seçimleri için mahallesinden aday olan isimlere sert tepki gösterdi.

“Sevgili Hamidiye Mahallesi Sakinleri…

Önümüzde yerel seçimlerin olması sebebiyle doğal olarak muhtar adaylarıda çalışmalara başladı. Seçim startı verilmedi daha. Yeni adaylarımız ise biraz hırslı. Hepsine başarılar diliyorum. Herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Kendinizi farklı göstermeye gerek yok bu size puan kaybettirir.

Kişiye şirketi (paravan )olduğu için kömür gelmez muhtar adayı olur. Belediye su borcu için evini arar, muhtar engeller kadın çoluk çocuk sıkıntı çekmesin bi çaresi bulunur diye adam gider muhtar adayı olur. 1 yıl önceden çalışmalara başlar afişlere resimlere para ödemez arkasından bir sürü laf ettirir ama afişlerde dürüstlükten bahseder bu da muhtar adayı olur. Sonra bakarsın ev sahte iş sahte misafir olarak bi engelli kardeşimizin yanına kayıt yaptırır gider yine aday olur.  “Mahalleli ayaklanır hem işi var hem muhtar adayı hem kömür geldi bu nasıl iş” diye muhtar onlara da “durun bekleyin” der. Muhtarın amacı engelli kardeşimizin kömürünün iptal edilmemesidir.

Birisi çıkar eski muhtar çok oldu bırakalı o da benim oğluma oy verecek diye mahalle sakinlerini gezer.

Diğeri eşinden ayrılır ve eşi babadan maaş alır ve kadın zor durumda ve ciddi bir rahatsızlığı olduğu için muhtar şikayette bulunmaz ama gelin görünki bu adam da muhtar adayı olur.

Lütfen kendinize gelin . Şu duruşunuzla siz muhtar falan olamazsınız. Dediğim gibi Herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Boş hayallere kapılıp mahalle sakinlerimi illa yemin et söz ver diye rahatsız etmeyin. Bu seçimdir. Mahalle sakinlerimiz kime teveccüh gösterirse o kazanır. Tekrar hepinize başarılar diliyorum.”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ