Aksaray Haberleri

Her türlü saldırıyı yapanlar hesabını verecektir | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Her türlü saldırıyı yapanlar hesabını verecektir

Her türlü saldırıyı yapanlar hesabını verecektir
  • 05 Ekim 2018

Terör örgütünün, vatandaşların AK Parti’nin götürdüğü hizmetleri almaması için yıllardır elinden geleni yaptığına işaret ederek AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Vatandaşın huzura, güvene, yüksek hayat kalitesine ulaşmaması için her türlü hain saldırıyı yapanları nefretle, lanetle kınıyoruz” dedi.

PKK’lı teröristlerce düzenlenen terör saldırısıyla ilgili vatandaşlara her türlü hizmeti götürmenin devlet olarak en önemli görevlerinden biri olduğunu belirten Başkan Altınsoy, “En son Batman’da kahraman askerlerimiz maalesef yola döşenen el yapımı patlayıcının patlatılması nedeniyle hain şekilde şehit edildiler. Mekanları cennet olsun. Bu hain terör saldırılarını millet inşallah eninde sonunda bertaraf edecek. İpleri başkalarının elinde olan bu terör sürülerini bertaraf edecektir” dedi.

Terör saldırısının bir insanlık suçu olduğunu, bölgenin, bölge insanının huzura, güvenliğe ihtiyacının bulunduğunu aktaran Altınsoy, “Ülke, devlet, hükümet olarak bunu gerçekleştirmek için seferber oluyoruz. Ama hainler de bunu gerçekleştirmemek için, vatandaşın huzura, güvene, yüksek hayat kalitesine ulaşmaması için her türlü hain saldırıyı yapıyor. Nefretle, lanetle kınıyoruz. O elleri tutanlar da bunun hesabını vereceklerdir. Hain terör saldırısında şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletmize sabır dilerim” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ