Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

İlim Yayma Cemiyeti’nden Sultanhanı Kaymakamı ve Belediye Başkanına ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti’nden Sultanhanı Kaymakamı ve Belediye Başkanına ziyaret
  • 06.12.2017
  • 6.499 kez okundu

Aksaray Şube Başkanı Ali Boysak, yönetim kurulu üyelerinden Öğretim Üyesi Doç.Dr. Muhammed Sarı, Yrd.Doç.Dr. Hasan Uçar ve Öğr.Gör. Bektaş Ayık Kaymakamı Murat Karasu ve Belediye Başkanı Fahri Solak’ı makamlarında ziyaret etti.

İlim Yayma Cemiyeti olarak Türkiye geneli ve Aksaray Şubesi olarak da Aksaray özelinde yapılan ve yapılacak olan faaliyetler hakkında bilgi veren Ali Boysak, sahip çıkılması gereken bir gençlik olduğundan ve cemiyet olarak da bunun farkında olarak hizmet ettiklerini ve bundan sonra devam edeceklerini söyledi. İlçenin ilk kaymakamı olan Murat Karasu ilçe için gerekli olan kurumlar için çalışma yapıldığından bahsetti. Belediye Başkanı Fahri Solak da Sultanhanının ilçe olma sürecini anlattı. İlçe kaymakamı ve Belediye Başkanı;  İlim Yayma Cemiyeti Aksaray Şubesine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Verimli bir ziyaretin ardından İlim Yayma Cemiyeti Aksaray Şube Başkanı Ali Boysak, Sultanhanı Kaymakamı Sayın Murat Karasu’ya ve Belediye Başkanı Fahri Solak’a  günün anısına plaket takdim ettiler.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ