Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

İlknur İnceöz’den 24 Haziran açıklaması

İlknur İnceöz’den 24 Haziran açıklaması
  • 24 Mayıs 2018 - 01:10

TBMM ve İlknur İnceöz, 24 Haziran seçimlerine ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

İnceöz açıklamasında şu ifadeleri kaydetti:

“Kurulduğu günden bugüne ülkemizin içinde bulunduğu zorluklara karşı her zaman bir çözüm yolu, bir çıkış noktası olan Partimiz, milletimizden aldığı yetkiyle, tüm kadrolarıyla hizmet destanları yazmış, girdiği her seçimde halkımızın takdirini daha fazla kazanarak, Türkiye’yi bölgesinde ve uluslararası alanda parmakla gösterilen bir ülke haline getirmiştir.

Teşkilatlarının her kademesinde görev yapmaktan büyük bir gurur ve onur duyduğum partimizin 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak gösterilmemiz nedeniyle, benimle birlikte aynı heyecanı ve gururu taşıdığına inandığım, Aksaray`ımızı 24 Haziran seçimlerine taşıyacak milletvekili adaylarımız ülkemize, ilimize hayırlı uğurlu olsun.

Aziz milletimizin 15 Temmuz demokrasi zaferini, 24 Haziran`da sandıklara taşımak için Türkiye`nin kaderini değiştiren Partimizin Kurucu Genel Başkanı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ın liderliğinde milletvekili adaylarımız, il ve ilçe teşkilatlarımız, dava arkadaşlarımızla birlikte birlik, bütünlük içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

24 Haziran, Türkiye için bir milattır.

Bu seçimle, Milletimiz hem Cumhurbaşkanını hem de parlamentoya gönderecek milletvekillerini birlikte seçecektir.

Bu seçimlerin en büyük özelliği millet iradesinin doğrudan sandıkta tecelli ettiği, hükümetin sandıkta kurulduğu, vesayetlerin, 15 Temmuz ve yargı darbeleri gibi alçak girişimlerin bir daha yaşanmayacağı bir seçim olacaktır.

İşte bu nedenle, 24 Haziran’da sandık başına gidecek olan vatandaşlarımıza yönelik fitne unsurları devreye girmiş durumda.

Fısıltı gazetesi ve sosyal medya mecraları ile “Reis’e yine oy vereceğiz ama milletvekillerine oy vermeyeceğiz” söylemlerine milletimiz kesinlikle prim vermeyecektir.

Bu fitneyle ülkemizin bölgesinde ve dünyada güçlü bir ülke olmasının mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ın 2023, 2051 ve 2071 hedeflerinin önüne geçilmesi, dünya 5`ten büyüktür derken kaldırdığı elinin güçsüz düşürülmesi, dünya mazlumlarına umut olan sözlerinin kısılması amaçlanmaktadır.

Millet olarak, bugün kadar ülkemize yönelik oyunları, senaryoları hep birlikte bozduk. 24 Haziran’da şer odakları bir kez daha hüsrana uğrayacaklardır.

Partimize girdiği tüm seçimlerde en güçlü şekilde destek olan Aksaraylı hemşerilerimizin tüm bu oyunları görerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için, güçlü bir Meclis için, demokrasimiz için, istiklal ve istikbalimiz için 24 Haziran seçimlerinde kutlu yürüyüşümüzde en ön saflarda yerini alacağına ve Cumhuriyetimizin 100. Yılına hep birlikte daha da güçlenerek yol almaya devam edeceğimize inanıyorum.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Ramazan dedi ki:

    Durmak yok yola devam….5 -6-7….10. dönemlerinizde olur inşallah…..

  2. Avatar Ramazan dedi ki:

    Durmak Yok Yola Devam…
    5-6-7-…..10.Dönemlerinizde olur İnşallah.

YORUM YAZ