Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

İlknur İnceöz meslektaşlarıyla biraraya geldi

İlknur İnceöz meslektaşlarıyla biraraya geldi
  • 20.10.2015
  • 1.648 kez okundu

Hukukçular Derneği, Aksaray Şubesi Grand Altuntaş Otel’de ilk istişare toplantısını yaptı..

Toplantıya, gerçekleştirdiği ziyaretle eşlik eden Aksaray Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz, Hukukçular Derneği’ne üye olup, dernek çalışmaları için başarılar diledi.

Toplantıda Hukuk mesleğinin ülke geleceği için önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Milletvekili İnceöz, “sizlerin içinde yetişmiş bir kardeşiniz olarak ve Adalet Komisyonu’nda yer alan bir milletvekili olarak hukukçularımızın arkasındayım. Sizlere sivil toplum kuruluşu ve dernekler kurmanızı öneriyorum. Tek başınıza sesiniz az duyulur ama birlik olursanız gür sedalı olursunuz.” Şeklinde konuştu.

Hukukçular Derneği Aksaray Şubesi Başkanı Av. İlyas İlhan ise toplantıda yaptığı konuşmada “Yeni dönemde ‘Yeni Avukatlık Kanunu’nun bir an önce çıkarılabilmesi, avukatlık mesleğinin özlük haklarının iyileştirilmesi ve meclis çalışmalarında etkin bir rol alması için Sayın Milletvekilimiz İlknur İnceöz’den özel isteğimiz vardır.” Bu anlamda kendisinin de bir hukukçu olduğunu ifade eden İlhan, mesleğin sorunlarını yakından bilen İnceöz’ün bu konuda gerekli çalışmalara destek vereceğine ve yasalaşması için gerekli özeni göstereceğine inandıklarını belirterek, derneğin Aksaray’da hukukun üstünlüğü, adaletin tesisi ve mazlumların savunuculuğu açısından etkin bir rol üstleneceğini ve gerekli çabayı göstereceğini söyledi..

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ