Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

İŞKUR’dan Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi

İŞKUR’dan Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi
  • 20 Nisan 2017 - 20:38

Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından proje döngüsü yönetimi PMC ve mantıksal çerçeve yaklaşımı eğitimi gerçekleştirildi.

Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından proje döngüsü yönetimi PMC ve mantıksal çerçeve yaklaşımı eğitimi gerçekleştirildi. Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğünde 18 – 19 Nisan 2017 tarihlerinde iş ve meslek danışmanları başta olmak üzere İŞKUR personeline Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından verilen PMC proje döngüsü yönetimi eğitimi verildi.

Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut AKKUŞ İş ve Meslek Danışmanlarımızın Avrupa Birliği hibeleri ve Kalkınma ajanslarına yönelik proje imkânları hakkında bilgilendirilmesi ile proje hazırlama uygulama izleme ve değerlendirme faaliyetlerinin kalitesinin iyileştirilmesi amaçlanan eğitimde personelimizin proje tabanlı düşünebilme ve projelerini mantıksal çerçeve yaklaşımı ile hazırlayabilme imkanı bularak çalıştıkları birimin yönetsel mali ve proje hazırlama kapasitelerinin arttırılmasına katkıda bulunmasının hedefliyoruz.

Proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı eğitiminin yanı sıra önümüzdeki günlerde bu gibi Proje bazlı eğitimlere ağırlık verilecektir.

Program sonunda Ahiler Kalkınma Ajansı uzmanları Pelin GÜNAY, Muhlis KANIK ve Mithat AKGÜN tarafından uygulamalı proje döngüsü yönetimi PMC eğitimine katılanlara sertifika verildi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ