Aksaray Haberleri

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel mazbatasını aldı | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel mazbatasını aldı

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel mazbatasını aldı
  • 04 Temmuz 2018

İYİ Parti il başkanı ve il, ilçe teşkilatı ile birlikte Aksaray adliyesine gelen Aksaray milletvekili Av. Ayhan Erel mazbatasını aldı.

Aksaray adliyesi önünde basın açıklaması yapan Milletvekili Erel;

“Şuan itibariyle mazbatamı almış bulunmaktayım. Sloganımız şu, seçim bir gün dostluk her gün seçim geride kaldı. Bu süreçte bize gerek il teşkilatımıza, ilçe teşkilatımıza her evde bana gönüllü elçilik yapan çok değerli öğrencilerime dostlarıma buradan çok teşekkür ediyorum.

Ayhan Erel sadece kendisine oy verenlerinin değil tüm Aksaray halkının milletvekili olarak görev yapacaktır. Demin dediğim gibi seçim bir gündü. Dostluk her gün devam edecek. Bize oy veren vermeyen, bizlere dua eden gönlümüz sizinle birlikte tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.Teşkilatlarımızda görev yapan çok değerli görev arkadaşlarım, yol arkadaşlarıma gönüldaşlarıma Aksaray’da gerçekten zor bir seçim süreci sonrasında Aksaraylı hemşerilerimizin desteğiyle meclise gönderiyorlar. Onlara laik olmaya çalışacağız. Aksaray’ın sorunlarını biliyorum. Aksaray’ın dertlerini biliyorum.Çözüm yollarını biliyorum. Bir bir bunları etkili ve yetkili makamlara iletip Aksaray’ı daha fazla yaşanabilir sağlıklı huzurlu bir kent olmasını sağlayacağım. Her türlü girişimde bulunacağımı beyan ederim. Diğer seçilen İlknur Hanıma, Cengiz Beye, Ramazan Beye de başarılar diliyorum. Bundan sonra ortak sevdamız, ortak kaygımız, hayalimiz Aksaray, Aksaray’ın güzel olması adına iyi olması için her türlü fedakârlığı yapacağımı buradan beyan ediyoruz.

Ben Aksaray’ın üzerine taş üstüne taş koyacak her eli öperim. Herhangi bir siyasi kıskançlık yapmam, ben diyorum ki diğer arkadaşlarla birlikte 16 yıldır çözülemeyen Aksaray’ın sorunlarını gelin birlikte çözelim el ele, gönül gönülle diyorum” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ