Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,77 / Satış: 6,79
€ EURO → Alış: 7,35 / Satış: 7,38

İYİ Parti Aksaray’da yönetim belli oldu

İYİ Parti Aksaray’da yönetim belli oldu
  • 19.12.2017
  • 4.301 kez okundu

Özhan Türemiş’in kurucu il başkanı olduğu İYİ Parti’nin Aksaray teşkilatlanması tamamlandı. Parti yetkilileri tarafından genel merkeze teslim edilen liste kamuoyu ile de paylaşıldı..

Özhan Türemiş’in kurucu il başkanı olduğu İYİ Parti’nin Aksaray teşkilatlanması tamamlandı. Parti yetkilileri tarafından genel merkeze teslim edilen liste kamuoyu ile de paylaşıldı.

İl Başkanı Özhan Türemiş tarafından açıklanan yöneticiler basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Programda sunum konuşması yapan Kurucu Kurul Başkanı Ayhan Erel, “Türkiye’yi bayram sofrasında buluşturacağız” dedi. Kimsenin ötekileşmeyeceği toplum anlayışlarına sahip çıkacaklarını belirten Başkan Erel, “Bizler Türkiye’yi bayram sofrasında buluşturacağız. Bu hususta kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yaşayan Türkiye için çaba sarf edeceğiz.

Bilindiği gibi ülkemizden son yapılan anketlerde başka alternatif olmadığı için mevcut partilerin seçildiğini görüyoruz. Burada yüzde 60 oranını görmekteyiz. Biz Türkiye’nin yüzde 60’lık kısmına talibiz. Artık Türkiye’nin iyi bir alternatifi var” dedi.

İYİ Parti’nin misyon ve çağrısını anlatan Başkan Türemiş ise açıklamasında, “21. Yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, değişen çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye çağrımızdır. Bu çağrı hem ülkemize hem de Aksaray’ımıza iyi gelecektir. Zamanın bu kadar hızlı aktığı ve etkileyici olduğu bir dönemde, zamanı kovalamak ve zamanın vereceği ruh ve ilhamı yakalamak bir zorunluluktur. Yavaşlayanın geri kaldığı eski dünya değil, yavaşlayanın kaybettiği yeni bir dünya ile karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz. Ülkemizin gelişmelerden kopmasına asla müsaade etmeden çağrımız tüm Türkiye, tüm Aksaray’a dır. Yenilenecek ve güçleneceğiz” diye konuştu.

İYİ Parti İlçe Başkanları:

Merkez İlçe Başkanı: Şavki Koçak (TÜİK Emeklisi)

Ortaköy İlçe Başkanı: Mustafa Şimşek (Emekli öğretmen)

Ağaçören İlçe Başkanı: Nevzat Aydın (İş Adamı)

Sarıyahşi İlçe Başkanı: Ahmet Aygan (Emekli)

Gülağaç İlçe Başkanı: Ahmet Baştuğ (İş Adamı)

Güzelyurt İlçe Başkanı: Hasan Ali Huy (Diş Sağlığı Teknisyeni)

Sultanhanı İlçe Başkanı: Hacı Osman Böge (İş Adamı)

Eskil İlçe Başkanı: Yüksel Öksün (Emekli)

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ