Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek

Kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek
  • 03 Nisan 2021

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen, MHP Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefat yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“Hakka yürüyüşünün 24.yılında, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i fatihalarla yâd ederken, aynı zamanda bizlere bıraktığı eşsiz emanetlerini koruma ve zafere ulaştırma mücadelemiz ilelebet devam edecektir.

Merhum Başbuğumuz seksen yıllık ömrü boyunca hayatını ülkesine, milletinin bekasına ve devamlılığına adayan örnek bir dava adamıdır. Büyük dava ve devlet adamının aramızdan ayrılışının 24.yıldönümünde bizlere bırakmış olduğu emanetlerin anlam ve önemini bir kez daha idrak ediyoruz.
Cennet mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş, hayatı boyunca Türk Milletinin birlik, beraberlik ve huzuru için, Türk Milletine ve Türk Dünyasına hizmet etmeye devam etmiştir.Ülkemizin gerilim yüklü, çekişme ve çatışma dolu yıllarında istikrar örneği olmayı başaran nadir şahsiyetlerden biriydi.
Bu vesile ile kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek olan Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i ve aziz ülkü şehitlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle yâd ediyorum. Rabbim kabirlerini nur, mekanlarını cennet eylesin.”
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ