Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Kamu Kurumları Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Kamu Kurumları Değerlendirme Toplantısı yapıldı
  • 26.02.2019
  • 604 kez okundu

Yürütülen hizmetlerin verimliliği ve kamu kurumları arasındaki koordinasyonun arttırılması adına kamu kurumları değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Aksaray Üniversitesi’nde düzenlenen toplantıda konuşma yapan Vali Ali Mantı; “Türk Milleti olarak en büyük değerlerimiz tevazu, hoş görü alçak gönüllülük, yardımlaşmadır. Devletin temeli adalet ile, adalet ise güven ile olur. Hepimiz birbirimize güvenmemiz lazım. Biz topluma örnek olmalıyız. Konuşmalarımızla, iş ahlakıyla ve kurumsal sorumluluklarımızla örnek birer birey olmalıyız. Yaptığımız işlerde kanun çerçevesinde açık ve dürüst olmalıyız” dedi.

Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; Aksaray Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş, İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz, Vali Yardımcıları Hakkı Loğoğlu, Gürkan Karaman, Şahin Bayhan ve Mustafa Türkcan, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İlçe Kaymakamları ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri katıldı..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ