Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Kent merkezindeki tüm parklar ışıklandırıldı

Kent merkezindeki tüm parklar ışıklandırıldı
  • 06 Nisan 2021

Aksaray Belediyesi, vatandaşların parkları güven ve huzur içerisinde kullanabilmeleri için aydınlatma çalışması yaptı.

Belediye tarafından kent merkezindeki tüm parklara yeni aydınlatma direkleri dikilerek vatandaşların günün her saatinde kullanabilecekleri bir ortam oluşturuldu.

Parkların aydınlatılması çalışmaları kapsamında kent merkezindeki toplam 67 park led ışıklarla aydınlatıldı. Vatandaşların yoğun olarak talep ettikleri bir konunun daha çözüme kavuştuğu çalışmada 90 adet aydınlatma direği ile 100 W ve 200 W gücünde toplam 164 adet led ışık kullanıldı.

Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların aileleriyle birlikte rahat nefes alabileceği, dinlenme alanlarının tüm eksikliklerinin giderildiğini bildirdi.

Parklarda yapılan aydınlatma çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer, vatandaşların yoğun olarak talep ettikleri bir konunun daha çözüme kavuştuğunu belirtti. Başkan Dinçer yapılan aydınlatma çalışması ile parkların günün her saatinde daha güvenli ortamlar haline geldiğinin altını çizdi. Vatandaşların huzur içerisinde kullanabileceklerini ifade etti..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ