Aksaray Haberleri

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Aksaray ayıbı! | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Aksaray ayıbı!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Aksaray ayıbı!
  • 14 Ekim 2018

ATV’de yayınlanan ’ın sunduğu ? yarışmasında 13 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan 779. bölümünde 30 bin TL değerindeki soruda Aksaray’ın tanıtımındaki yanlışlar ve eksiklikler bir kez daha gözler önüne serildi.

Yarışmaya Adana’dan katılan Emekli Almanca Öğretmeni Ayşe hanıma;

Türkiye’de hangi isimde bir makam vardır? sorusu soruldu.

Yarışmacı sorulan bu soruya çift cevap joker hakkını kullanarak ilk olarak Antakya Valiliği cevabını verdi, ikinci cevap olarak ise “İzmit Valiliği”cevabını verdi. 30 bin liralık kolay soruya verilen bu cevap emekli öğretmeni yarışmadan elerken, verdiği cevap sosyal medyada alay konusu oldu.

Aksaray Valiliği diye bir makamın olduğunu bilemeyen öğretmen.. Resmen nutkum tutuldu. Bu kadar da olmaz yaa diyebilirsiniz ama bu kadar da olabiliyormuş. Üzülüyorum memleketimizin haline” şeklinde yorumda bulunan takipçiler yarışmacıyı eleştirdiler. (haberaksaray.com)

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Davut68 dedi ki:

    İyi de bunun Aksaray’ın tanıtımı ile alakası yok ki. Bu tamamen yarışmacının cahilliği. Antakya ne lan. Hatay olacak. İzmit ne lan Kocaeli olacak. Bunları bilmemesi kendi cahilliği. Aksaray’ın tanıtım ekskliği ile ne alaka. Belediye ev ev gezip tanıtım yapacak değil ya.

  2. Avatar NORTH CYPRUS dedi ki:

    Davut68 nickli kardeşime katılıyorum.Aksarayın tanıtımıyla ne ilgisi varki bunun.Biz kıbrısta arkadaşlarla izledik yarışmayı ama bir öğretmenin bu kolay soruyu bilememesine güldük.Mantıklı bir yorum bile yapamadı.Yazık

  3. Avatar Ilker dedi ki:

    Ogretmen oldugundan şüpheliyim bu bayanın

YORUM YAZ