Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,79 / Satış: 7,82
€ EURO → Alış: 9,29 / Satış: 9,33

Kişi odaklı değil, vatandaş odaklı hizmet yapacağız

Kişi odaklı değil, vatandaş odaklı hizmet yapacağız
  • 03 Şubat 2019 - 21:49

, “Şehrin tüm paydaşları ve aktörleriyle özellikle şehrimize yön veren hizmetleriyle mutlaka onların da görüşlerine başvuracağız. Kişi odaklı değil, vatandaş odaklı hizmet yapacağız.” dedi.

Aksaray’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacaklarını belirten Belediye Başkan Adayı Dinçer, vatandaş odaklı ve katılımcı bir yönetim sergilemek için kutlu bir yola çıktıklarını aktardı.

Cumhurbaşkanı için Aksaray’ın çok özel bir memleket olduğunu dile getiren Dinçer, “Aksaray’ın gelişmesi için elimizden geleni yapmak için bizleri görevlendirdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Aksaray’ın gelişmesi için bizlere her türlü talimatı bildirdi ve tüm talimatları bir bir yerine getireceğiz.” diye konuştu.

Ortak akıl ile Aksaray’ı hep birlikte yöneteceklerini kaydeden Dinçer, “Aksaray’ın tüm dinamikleri ile bir araya gelen, sık sık toplantılar yaparak farklı kesimlerden vatandaşların görüş ve önerilerini alan bir belediye başkanı olacağız. Aksaray halkına yüksek kalitede planlı ve sürdürülebilir yerel hizmetleri vererek, doğal, kültürel ve tarihi değerlere sahip çıkarak ‘ortak akıl’ oluşturarak ilimize hizmet edeceğiz. Belediye kaynaklarının etkin ve verimli kullanımını sağlayacağız. Aksaray halkına kaliteli, güler yüzlü, adil ve tarafsız bir hizmet sunacağız, vatandaşlarımızın memnuniyetini sürekli kılmak için canla başla çalışacağız.” dedi.

Türkiye’nin AK Parti ile yerel yönetimlerde de çok güzel bir noktaya geldiğini ve önemli kazanımlar elde ettiğini hatırlatan Evren Dinçer, yerel yönetimlerde elde edilen başarıların en büyük nedeninin Cumhur Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı belediyecilik anlayışı olduğunu sözlerine ekledi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ