Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,34 / Satış: 7,37
€ EURO → Alış: 8,67 / Satış: 8,70

Kitabın kalbi Aksaray’da atacak

Kitabın kalbi Aksaray’da atacak
  • 25 Nisan 2017 - 11:49

Aksaray’da düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle gündeme damgasını vuran Aksaray belediyesi, Aksaray tarihinde bir ilki daha gerçekleştiriyor..

Aksaray Belediyesi Herkes Kitap Okusun diye Aksaray 1.Kitap Günleri düzenliyor. 29 Nisan- 07 Mayıs tarihleri arasında 15 Temmuz Milli İrade Meydanında düzenlenecek Kitap Günlerine birbirinden değerli 44 yazar katılıyor.

Sinan Yağmur, Mehmet Kahraman, Venhar Sağıroğlu, Ahmet Turgut, Tolga Akpınar, Mehmet Ercan, Özgür Gez, Emine Şenlikoğlu, İbrahim Ünsal, Mine Sota, Prof. Dr. Güngör Karauğuz, R.Yasin Güney, Fatih Babaoğlu, Ufuk Tufan,Zekeriya Efiloğlu, Prof. Dr. Hüseyin Muşmal,Mehmet Paksu,İbrahim Düğer, Kahraman Tazeoğlu,Hüseyin İpek, Ahmet Kuşsan, Mustafa Fırat Gül, Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil, A.Vehbi Vakkasoğlu, Ezgi Çataltepe, Vural Kaya, Turgay Güler,Yasin Aktay,Tuba Akbey İnan, Selvigül Şahin,  G.Osman Denizci, Yavuz Bahadıroğlu, Cengiz Aydoğdu, İlknur Bektaş,H.Kübra Tungar ve Erdal Demirkıran  belirli gün ve tarihlerde söyleşi yaparak kitaplarını imzalayacaklar.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, herkes kitap okusun diye Aksaray’da kitap günleri düzenlediklerini ve birbirinden değerli yazarları Aksaray’da okurlarıyla buluşturacaklarını ifade etti.

Başkan Yazgı, içinde bulunduğumuz teknoloji çağında okuma alışkanlığı ve kültürünün sürdürülebilir olması için böylesine büyük ve önemli bir program düzenlediklerini belirterek “Okumak, teknoloji çağında daha fazla önem kazanıyor çünkü bilgisayarın, telefonun hâkim olduğu bir çağda; her yaştan insanımızın okumaya yönelmesi ve okuma alışkanlığı edinmesinden daha güzel bir şey olamaz.”  Dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ