Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

Koçaş’tan işverenlere büyük çağrı!

Koçaş’tan işverenlere büyük çağrı!
  • 09.02.2017
  • 1.081 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan Milli Seferberlik çağrısı kapsamında ilimizdeki tüm işverenlere seslendi..

Yönetim Kurulu Başkanı , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan çağrısı kapsamında ilimizdeki tüm işverenlere seslendi.

“ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN ELİNİZİ TAŞIN ALTINA KOYUN”

Türkiye’nin geleceği için, Milli Seferliğin başlatıldığının ve bu kapsamda ülke genelinde tüm işverenlerin istihdam için katkı da bulunmaya başlandığının altını çizen Başkanı Ahmet Koçaş, ilimizdeki işverenlere yapmış olduğu çağrısında; “ Ülkemiz 15 Temmuz Darbe Girişiminden sonra içerdeki ve dışardaki düşmanların çeşitli oyunlarına maruz kalmış ve ekonomide ülkemiz zor duruma sokulmaya çalışmıştır. Milletimiz 15 Temmuz’da çok büyük bir hain saldırıyı engellemiş olup sıra işverenlerimize gelmiştir. Ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik oyunları istihdam artışları ile alt üst edeceğimize inanıyoruz.

Bugün Türkiye’nin dört bir köşesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız tarafından Milli Seferberlik kampanyası başlatıldı. Kuzey’de, Güney’de, Doğu’da, Batı’da, 81 ilimizin her bir karış toprağında bu ülke için çalışan bu ülkenin geleceği için emek veren işverenlerimiz bu çağrıya kulak vermeye başlamışlardır. Aksaray İş Dünyası olarak Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, Bakanlarımızın, TOBB Başkanımızın çağrılarına kulak vereceğimize olan inancım tam olmakla beraber Aksaray’daki işverenlerimizin bu ülke için her daim elini taşın altına koyacağına gönülden inanıyoruz. Bunun için Aksaray’daki işverenlerimizin bugünden itibaren en az bir kişi istihdam etmelerini ve bu çağrıya kulak vermeye davet ediyoruz.

Dünya’da Türkiye’de bir tane ve bizim başka gidecek vatanımız yok tarihimiz hep topraklarımızın üzerinde oynanan oyunlarla doludur ve her oyunu bu yüce millet bertaraf etmiştir. Bu kez bu zamana kadar bu oyunu düşmanlarımız birleştiler ve çok büyük planlarını devreye soktular. İnanıyoruz ki milletimiz bu oyunları da bertaraf edecektir. Vakit birlik ve beraberlik vaktidir. Vakit işverenlerimizin Milli Seferberlik çağrısına uyarak elini taşın altına koyma vaktidir” Dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ