Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Koordinatör Milletvekili Poyraz Rektör Şahin’le görüştü

Koordinatör Milletvekili Poyraz Rektör Şahin’le görüştü
  • 10.08.2017
  • 1.250 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, asıl olanın memleketin gelişmesi olduğunu; bu düsturla, Türkiye’de son yıllarda artan bir ivmeyle üretilen çalışmalara katkı sunmaya gayret gösterdiklerini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, asıl olanın memleketin gelişmesi olduğunu; bu düsturla, Türkiye’de son yıllarda artan bir ivmeyle üretilen çalışmalara katkı sunmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

22, 23 ve 24’üncü Dönem AK Parti Bilecik Milletvekili ve şu anda AK Parti Aksaray, Niğde ve Kırşehir Koordinatörü Dr. Fahrettin Poyraz, ASÜ Rektörü Şahin’e bir nezaket ziyaretinde bulundu. Üniversitede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan ve akademik manada yapılan her başarılı çalışmanın, memleket için büyük bir anlam ifade etiğini kaydeden Poyraz, geleceği kuracak olan gençlerin üniversitelerde yetiştiğini ve bu manada buralarda yapılan her çalışmayı önemsediklerini belirtti. Rektör Şahin ve ekibinin de, Türkiye’nin dinamik yükselişiyle uyumlu şekilde hizmetler ürettiğini kaydeden Dr. Fahrettin Poyraz, “Sayın Hocamızı çalışmaları münasebetiyle tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. ASÜ’nün hızlı şekilde büyüyen ve akademik olarak da, kendi ölçeğindeki üniversiteler arasında birinci olduğunu ifade eden Rektör Şahin, Türkiye’nin son yıllarda yakaladığı ivmeye katkı sunmaya gayret ettiklerini belirtti.

Yapılan kısa açıklamaların ardından Poyraz ve Şahin, istişarelerde bulundular.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ