Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Memur-Sen, Murat Günaydın’la devam kararı aldı

Memur-Sen, Murat Günaydın’la devam kararı aldı
  • 02 Temmuz 2019 - 00:31

Memur Sen Aksaray İl temsilciliği seçimlerinde Memur-Sen’e bağlı sendikalar Murat Günaydın’la devam kararı aldı.

Tekrar Memur Sen Aksaray İl temsilciliğine seçilen Murat Günaydın yaptığı açıklamada; Bizleri, Memur-Sen Aksaray İl Temsilciliği görevine oy birliği ile layık gören Şube Başkanları ve İl Temsilcisi arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Aksaray’daki 7 bin Memur-Sen üyemize çok teşekkür ediyorum. Sizlerin ve milletimizin gür sesi olmaya devam edeceğiz İnşaAllah..

İnsanlığın merhamete ihtiyaç duyduğu, emeğin sömürüldüğü, terörün emperyalist devletler tarafından alenen kullanıldığı, ülkemizin çepeçevre kuşatılmaya çalışıldığı, gençliğin elimizden kayıp gittiği, ailemize ve bu toprakların çocuklarına kastedildiği, ülkemizde son günlerde yaşanan sürgünler ve işten çıkarmaların toplumsal barışı tehdit ettiği bir dönemde görev almanın ne anlama geldiğini çok iyi biliyor ve idrak ediyorum.

Yasak ve zulüm dönemi özlemiyle yanıp tutuşanlar, son dönemde ayarları bozulanlar, şımaranlar, vatan, millet ve mukaddesat düşmanları, r karşılarında Memur-Sen’in gür sesini, dinmeyen tepkisini ve ses getiren eylemlerini bulacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ