Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Merve’den sevindiren haber; hastalığın ilerlemesi durdu

Merve’den sevindiren haber; hastalığın ilerlemesi durdu
  • 28 Nisan 2021

Türkiye’de tedavisi olmayan Musküler Distrofi ismi verilen kas hastası olan Merve Bekmezci Hindistan’da kök hücre tedavisine devam ediyor. 

Aksaray Valiliğinin girişimleri, hayırsever vatandaşların desteği ile tedavisi Hindistan’da süren Merve Bekmezci, Aksaray Kardeş Payı Sosyal Yardımlaşma Komite Başkanı Yunus Emre Yıldırım ile birlikte Vali Hamza Aydoğdu’yu ziyaret etti. Tedavide çok önemli aşamalar kaydedildiğini belirten Bekmezci’den bilgi alan Vali Aydoğdu ‘Umudunu hiçbir zaman kaybetme, dualarımız seninle ’diyerek Bekmezci’ye moral verdi.

8 seans olarak uygulanan tedavide 4. Seans için yakında tekrar Hindistan’a gideceğini belirten Bekmezci, kendisine maddi manevi destek olan herkese teşekkür ederek dua beklediğini söyledi.

Gelinen süreçte uygulanan tedavi ile hastalığının ilerlemesinin durduğunu belirten Bekmezci, ayağa kalkmak ve yürümek istediğini belirtti.

Vali Hamza Aydoğdu; süreci yakından takip ettiklerini Hindistan’da sürdürülen kök hücre tedavisinin sonunda Merve Bekmezci’den sevindirici haberi alacaklarına inandığını söyledi.

Vali Aydoğdu ziyaretleri nedeniyle Merve Bekmezci ve Bekmezci ile yakından ilgilenen Aksaray Kardeş Payı Sosyal Yardımlaşma Komite Başkanı Yunus Emre Yıldırım teşekkür etti..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ