Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,14 / Satış: 6,17
€ EURO → Alış: 6,68 / Satış: 6,71

MHP’li Belediye Meclis Üyesi partisinden istifa etti!

MHP’li Belediye Meclis Üyesi partisinden istifa etti!
  • 01.12.2015
  • 2.271 kez okundu

Ortaköy Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Mehmet Ekici, partisinden istifa ettiğini bildirdi..

Mehmet Ekici yaptığı açıklamada, “Mensubu olduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etmiş bulunuyorum. İstifa nedenim 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde MHP’nin üst yönetiminin göstermiş olduğu tutumdur.

Halkın iradesine saygı göstermeyen yönetim kadrosu kendini eleştirmek, tabanın sesini dinlemek gibi bir nezaketten uzak, yalnızca parlamentoya girme sevinci yaşamıştır. Mahalli yönetiminde bulunduğum Ortaköy Belediye Meclis üyeliğimi bağımsız olarak devam ettirmekteyim.

Bize bu süreçte destek olan Ortaköy halkının güvenine hiçbir zaman sadakatsizlik ve saygısızlık yapmadığıma herkesin emin olmasına inanıyorum. Bu anlamda ekip arkadaşlarımla hiçbir sorunumun olmadığını kamuoyunun bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ortaköy’ün menfaati hizmeti anlamında elimden gelecek en büyük gayretleri ve hizmet için gecemi gündüzüme katacağıma bütün halkımıza söz veriyorum” diye konuştu..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Hakan dedi ki:

    Devlet Bahçeli yönetimi olduğu müddetçe mhp daha da kötüye gitmeye mahkumdur. aksaray il yönetimi de gereken adımı atmalıdır.

  2. Avatar Ali kose dedi ki:

    Devletin basina devlet gelecek.

YORUM YAZ