Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

MHP’den seçim öncesinde gövde gösterisi

MHP’den seçim öncesinde gövde gösterisi
  • 24.10.2015
  • 1.500 kez okundu

MHP Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ, 1 Kasım seçimleri öncesinde MHP milletvekili adaylarına destek için Aksaray’a geldi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen programda MHP’liler 1Kasım öncesi gövde gösterisi yaptı..

MHP Aksaray Teşkilatı, kamuoyu tarafından ilgiyle takip edilen, fikirleri konuşmaları ülke gündeminde yer eden Prof. Dr. Ümit Özdağ ile yemekli toplantıda bir araya geldi.MHP Aksaray Milletvekili Adayları Turan Yaldır, Nilgün Tosun ve Ayşe Deniz Ay’a destek vermek amacıyla yoğun programından fedakarlık yapan Ümit Özdağ; Yaldır ve MHP Aksaray Teşkilatı’nın isteğini geri çevirmeyerek Aksaray’a geldi. Topantının yapılacağı salonun içi tamamen dolarken dışarıda da toplantıya katılmak için gelen fakat yer bulamayan bir çok Aksaraylı vardı.

Milletvekili Adayı Turan Yaldır alkışlarla çıktığı kürsüde yapmış olduğu konuşmada 7 Haziran’dan sonra Aksaraylıların sevinçlerinde, acılarında, neşelerinde, üzüntülerinden her an her dakika yanlarında olduğunu, ne Aksaraylıların ne de kendisine güvenenlerin yüzünü kızartacak, utandıracak, başlarını yere eğdirecek hiçbir davranışın içine girmediğini, bunu da seçim yatırımı olarak değil tabiatı gereği yaptığını ve bundan sonra da hep aynı olacağını söyledi. Yaldır 1 Kasım Seçimleri için MHP Camiası’nın en az 7 Haziran’daki kadar inandığını belirterek; “Biz hem yerliyiz, hem milliyiz. Biz Aksaray’da doğduk Aksaray’da yaşıyoruz. AKP nin adayları Aksaray’da yaşamadıkları gibi eşleri bile Aksaray Seçmeni değil’ diyerek sözlerini noktaladı.

Toplantının konuğu olan Prof. Dr. Ümit Özdağ ise 1 saate yakın süren konuşmasına başlarken MHP Aksaray Milletvekili ve Milletvekili 1. Sıra adayı Yaldır için; “Turan Yaldır bir yiğittir. Yiğit kelimesini hangi anlamda anlarsanız her anlamda gerçekten bir yiğittir. Ona destek olmanın, destek vermenin bir görev olduğuna inandığım için bunca yoğunluk arasında davetini kırmadım geldim” diyerek başta Yaldır olmak üzere diğer adaylara destek isterken karşınızda duran bu adaylar sarayın değil Aksarayın adayları dedi. Son günlerde gerçekleşen terör saldırıları hakkında da bilgi veren ÖZDAĞ sürecin iyi yönetimemesi nedeniyle bu acıların yaşanıldığını belirtti.

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ