Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Milletvekili adayı Aydoğdu: Milletimiz büyük fotoğrafa bakıyor

Milletvekili adayı Aydoğdu: Milletimiz büyük fotoğrafa bakıyor
  • 22.10.2015
  • 1.652 kez okundu

AK Parti Milletvekili adayı Cengiz Aydoğdu, 1 Kasım seçimlerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında “Milletimiz her zaman fotoğrafın bütününe bakmıştır. Ona baktığında da Türkiye’ye bakıyor; Türkiye’nin istikbaline bakıyor; Kendisinin istikbaline bakıyor; Çoluğunun çocuğunun rızkına bakıyor; Ekonominin gidişine bakıyor; Ülkenin idare edilebilmesine bakıyor. Ufak tefek problemlerimiz olsa da Türkiye’nin yarın yoluna devam edebilmesi için istikrarlı bir idareye, kanun yapan bir meclise sahip olunmasının hayati önemini millet görüyor” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Cengiz Aydoğdu açıklamasında ayrıca, “Milletimizin seçimlerdeki tercihleri Türk tarihinin her zaman, tarihi basireti olmuştur. Millet bazen küçük kırgınlıklara, ufak tefek aksaklıklara, idari siyasi, ekonomiye dair bazı bozukluklara bakıp tepki gösterse de hiçbir zaman büyük fotoğrafı gözden kaçırmamıştır. Biz bazen kişisel olarak kızgınlıklarla bunları ihmal etsek bile, büyük kalabalıklar o tespiti her zaman yapıyor. Esasında bizim seçimlerimizde sandık böyle bir sağduyuyu her zaman göstermiştir” dedi.

Aydoğdu, küçük ikazlarını da yapan seçmenin tercihinin her zaman fotoğrafın büyüğüne göre, ülkenin genel gidişine göre -genel gidiş derken milletimiz, ülkenin 10-20 yılını derinden derine hissediyor- oyunu söyleyerek açıklamasına şöyle devam etti:

“Milletimiz maceraya, istikrarsızlığa, sıkıntıya asla fırsat vermiyor. Biz bu yoldan devam edeceğiz, Bu yolun dışına çıkmak daha büyük sorun olur diyor. Şimdi de öyle görünüyor; AK Parti Milletimizin ümidini temsil ediyor. Türkiye’nin yürüdüğü ana caddeyi temsil ediyor. Yani patika yollara millet müsaade etmiyor. Bunu görmek lazım; Bunu milletimiz görüyor. Türkiye’nin problemleri yok mu, elbette var ama bunları hallede hallede gidecek, hiç bir zaman problemlerin üstüne yatıp ana caddeden yan yollara çıkmayacaktır”dedi.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ