Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Milletvekili Kaşlı ve MHP heyeti Rektör Şahin’i ziyaret etti

Milletvekili Kaşlı ve MHP heyeti Rektör Şahin’i ziyaret etti
  • 06 Temmuz 2019 - 12:58

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Aksaray için imkânlar dâhilindeki en iyi çalışmaları yapmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP İl Teşkilat yöneticileri ile birlikte Rektör Şahin’i ziyaret etti ve yeni dönem görevinde başarılar diledi.

ASÜ’deki son gelişmelerden bahseden ve düzenledikleri mezuniyet törenlerinin ardından 2018-2019 döneminin tamamlandığını belirten Rektör Şahin, “Biz öğrencilerimizin hem akademik anlamda başarılı, hem milli ve manevi değerlerine bağlı, hem de kültür, sanat ve sporla ilgili bireyler olmalarını arzu ediyoruz. Akli, fiziki ve ruhi bakımdan yetkin bireyler, ülkemizin yarınları açısından son derece kıymetlidir” dedi. Şahin, MHP Milletvekili Kaşlı ve beraberindeki heyete, ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti.

Şahin’e, ikinci dönem görevinde başarılar dileyen Milletvekili Kaşlı da, ASÜ’nün bugün bulunduğu yerden daha iyi noktalara gelmesi adına, yapılması gerekenlere katkı sunmaya hazır olduklarını vurguladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ