Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,77 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,45 / Satış: 6,47

Milletvekili Yaldır Çarşı Esnafı ile kucaklaştı

Milletvekili Yaldır Çarşı Esnafı ile kucaklaştı
  • 16.10.2015
  • 1.288 kez okundu

Aksaray Milletvekili ve 1 Kasım seçimleri için Milletvekili Adayı Turan Yaldır çalışmaları kapsamında Aksaray Merkez Çarşı Esnafı ile buluştu..

Ziyaretlerinde karşılaştığı teveccüh ’ın çalışmalarını devam ettirmesinde moral kaynağı oluyor. Halkın gözündeki genç ve çalışkan profilini destekler şekilde bir an bile durmadan, yorulmadan çalınmadık kapı bırakmamaya kararlı.

Çarşı ziyaretlerinde göze çarpan detaylardan bir diğeri de, Adayı ’ı görenlerin hemen samimiyet göstermesi. 7 Haziran seçimlerinden bu yana ’ı yalnız bırakmayan, İlindeki ziyaretlerine devam eden Yaldır’ın bu yaklaşımı onu halkla bütünleştirmiş durumda. Bu samimi ortam karşısında Yaldır: ” Vatandaşlarımızın bu yaklaşımı şahsımı son derece memnun etmiştir. Onların her zaman yanında olacağıma, Ankara’nın değil ’ın vekili olacağıma dair verdiğim sözü Milletimizin taktiri bizden yana olduğu sürece yerine getireceğim. Her platformda dile getirdiğim Aksarayımızın sorunlarını, çözüme ulaştırana dek peşini bırakmayacağım. Bizlere bu samimiyeti gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” diyerek Aksaraylılara bir kez daha teşekkür etti..

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ