Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Müftülükten veda yemeği

Müftülükten veda yemeği
  • 18.02.2017
  • 2.125 kez okundu

Aksaray İl Müftlüğü’nden, tayin ve emeklilik nedeniyle ayrılan İl Müftü Yardımcısı Sait Çavuşoğlu, Memur Dursun Kaya ve Şoför Selahaddin Bilgiç için Öğretmen evinde veda yemeği düzenlendi.

Aksaray İl Müftülüğü’nden, tayin ve emeklilik nedeniyle ayrılan İl Müftü Yardımcısı Sait Çavuşoğlu, Memur Dursun Kaya ve Şoför Selahaddin Bilgiç için Öğretmen evinde düzenlendi.

Program İl Müftüsü ’ın da katılımı ile gerçekleşti. Daire personellerinin katıldığı veda yemeğinde anılar paylaşılırken güzel dakikalar yaşandı. Veda yemeği sonunda tayin ve emeklilik nedenleriyle görevinden ayrılan personellere yönelik sözlerinde müftülükteki çalışmalarından memnuniyetini ifade eden İl Müftüsü , Kayseri Yeşilhisar İlçe Müftüsü olarak tayini çıkan Sait Çavuşoğlu’ na ve emekliye ayrılan Dursun Kaya ile Selahaddin Bilgiç’e “Müftülüğümüzdeki çalışmalarından dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinizde ve hayatınızda başarılar dilerim.” diyerek Teşekkür belgesi ve hediyelerini verdi.

Programda Müftülük Aile ve Dini Rehberlik Vaizi olarak görevine yeni başlayan Tülay Demirci’ ye de çalışmaların da başarılar temenni edildi.

Tayin ve emeklilik nedeniyle ayrılan personeller için İl Müftülüğünce düzenlenen veda programına İl Müftüsü Cemalettin Bal ile birlikte Müftü Yardımcıları Yaşar Zengin, Ali Işık ve Daire Personelleri katıldı.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ