Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Onları böyle görmek çok güzel

Onları böyle görmek çok güzel
  • 14 Kasım 2016 - 10:14

Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri gelişen teknoloji ile adeta unutulan oyunlardan biri olan sek sek oyununu okul bahçesine çizerek oynadılar. Gönüllerince eğlenen öğrenciler teknolojik oyun olmadan da mutlu olabileceğini gösterdiler.

Geçmişte çocukluk yıllarında oynadığımız oyunları şimdiki çocuklarımız neredeyse bilmiyorlar. Çünkü onlar şuanda teknolojinin esiri oldular. Bilgisayarın, televizyonun başından kalkmıyorlar. Eskiden oynanan sek sek, yakan top, hepimiz çocuk yıllarının oyunlarındandı. Sokaklara kiremitlerle, tebeşirlerle çizerek oynadığımız sek sek oyunu yeni nesil tarafından bilinmiyor.

Bu unutulan oyunlardan biri olan sek sek Aksaray Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından tekrar hatırlatıldı. Öğrenciler gelişen teknoloji ile adeta unutulan oyunlardan biri olan sek sek oyununu okul bahçesine çizerek oynadılar. Gönüllerince eğlenen öğrenciler teknolojik oyun olmadan da mutlu olabileceğini gösterdiler.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ