Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

OSB Yönetim Kurulu bölgenin sorun ve ihtiyaçlarını görüştü

OSB Yönetim Kurulu bölgenin sorun ve ihtiyaçlarını görüştü
  • 21 Temmuz 2017 - 00:58

Aksaray Organize Sanayi Yönetim Kurulu Toplantısı, Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez başkanlığında Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünden gerçekleştirildi..

Aksaray Organize Sanayi Yönetim Kurulu Toplantısı, Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez başkanlığında Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünden gerçekleştirildi. Toplantıya OSB Yönetim Kurulu Üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, ile OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı.

-Arsa tahsisleri belirlenen kriterlere göre yapılacak

Toplantıda OBS’nin sorun ve ihtiyaçları ile ilgili değerlendirme yapılarak yatırımcılardan gelen talepler değerlendirdiklerini ifade eden Vali Aykut Pekmez yaptığı açıklamada; OSB’de yapılacak tahsislerin belirlenecek kriterlere göre yapılması kararlaştırıldığını söyledi.

Vali Pekmez konuyu müteşebbis heyet ile de görüşeceklerini belirterek özellikle yeni genişleme alanının en verimli şekilde kullanılması için belirli kriterler koyarak arsa tahsislerini yapacaklarını belirtti.

Bölgenin ve yatırımcıların ihtiyaçlarının giderilmesi için yönetim kurulu olarak gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Pekmez; Aksaray OSB’nin gelişmesi yatırım ve istihdamın artması için hep beraber çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ