Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

OSB Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi

OSB Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi
  • 16.12.2017
  • 774 kez okundu

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez Başkanlığında Aksaray Belediye Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Aksaray Valisi OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Pekmez Başkanlığında Aksaray Belediye Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkanı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Şahin Yazgı, yönetim kurulu üyeleri; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ve OSB Müdürü Ayhan Ermiş katıldı.

Bölgenin genel sorun ve ihtiyaçlarının değerlendirildiği toplantıda inşaatlarını tamamlayarak üretime geçen firmaların tapu talepleri görüşüldü.

Vali Aykut Pekmez yaptığı açıklamada; Aksaray’da yatırım yapan firmaların kentin sahip olduğu coğrafi konum avantajları ve devletin sunduğu yatırım teşvik avantajları ile kazanmaya devam ettiğini belirterek; doluluk oranı yüzde 100’e ulaşan Aksaray OSB’de 3. Genişleme alanı için arsa talep başvuru güncellemelerinin de tamamlandığını belirtti.

Toplantıda ayrıca organize sanayi bölgesinde; yatırımcıların ve bölgenin ihtiyaçları ile ilgili hizmetlerde kullanılmak üzere iş makinası ve ekipmanlarının alınması konusu görüşülürken yatırımcılardan gelen talepler değerlendirildi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ