Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
  • 09.06.2016
  • 1.162 kez okundu

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı başkanlığında yapıldı..

Belediyede düzenlenen toplantıya, Yazgı ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ile OSB Bölge Müdürü İsmet Çağlar katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Yazgı, amaçlarının OSB’de nitelikli ve uluslararası firmalarında yatırım yapmasını sağlamak olduğunu belirtti.

Organize Sanayi Bölgesinde daha önce otel ihalesi olarak verdikleri bölgede yeniden bir talep oluştuğunu belirten Yazgı, şunları anlattı:

“Bu talep doğrultusunda yine o alanda kullanılması maksadıyla restoran alanı olarak yine ATC firmasına bu alanın verilmesi yönetimimiz tarafından uygun görüldü. Amacımız, Organize Sanayi Bölgesine nitelikli ve uluslararası bir firmanın gelerek burada hem otel açması hem de güzel bir restoran işletmesini gerçekleştirmesidir. İnşallah 104 odadan oluşan bir otel inşası gerçekleşecek. Burada sosyal tesislerle ilgili çalışmalarımız var. Yol çalışmalarımız tamamlanmış durumda. İki meslek lisemizin inşaatı devam etmekte. Yine kreş inşaatı çalışmaları bulunmakta. OSB’de çalışan işçilere yönelik restoran ihalesi de inşallah 10 gün içerisinde gerçekleştirilecek.”.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ