Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

OSB’nin sorun ve ihtiyaçları değerlendirildi

OSB’nin sorun ve ihtiyaçları değerlendirildi
  • 01.03.2016
  • 1.303 kez okundu

OSB yönetim kurulu toplantısı Vali Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı..

OSB Bölge Müdürlüğünde yapılan toplantıya OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ve OSB Bölge Müdürü İstem Çağlar katıldı.

Gündemdeki konuları değerlendirdiklerini ifade eden Vali Şeref Ataklı toplantı sonunda yaptığı açıklamada, organize sanayi bölgesinin eksikliklerinin giderilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi.

Yatırımcılardan gelen talepler ve OSB’nin genel ihtiyaçları konusunda değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Vali Ataklı; “Bölgenin eksiklerin giderilmesi adına yeni adımları atıyoruz. İmar değişikliği ile ilgili çalışmalar sürüyor” dedi.

Vali Şeref Ataklı: “OSB’nin eksiklerinin giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılıyor”

Vali Ataklı OSB içerisinde yapılacak çalışmalarda kullanılmak üzere 1 adet kepçe ve 1 adet römorklu traktör alınacağını ifade ederek, OSB de ihtiyaç duyulan sosyal tesislerin yapımının tamamlandığını yakında bu tesislerin hizmete gireceğini belirtti.

Vali Ataklı Aksaray OSB’nin gelişmeye ve iyileşmeye devam ettiğini vurgulayarak OSB yönetim kurulunun da sorun ve eksikliklerinin giderilmesi için çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ