Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Personelle istişare toplantıları telefonda sürüyor

Personelle istişare toplantıları telefonda sürüyor
  • 14 Mayıs 2020 - 16:55

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, akademik personelle düzenli aralıklarla yüz yüze gerçekleştirdiği istişare toplantılarına, salgın süreci münasebetiyle telefon görüşmeleri şeklinde devam ediyor.

Ortak aklın çalışma prensiplerinin önemli bir belirleyeni olduğunu ve kampüste olup biten her gelişmeyi akademik personelle istişare ettiklerini kaydeden ASÜ Rektörü, “Sabah kahvaltıları, oda ziyaretleri, birim/bölüm toplantıları… Biz, çeşitli vesilelerle akademik personelimizle düzenli olarak bir araya geliyor, kampüs gündemindeki konuları ele alıyor, ortak akıl ve fikir birliği içerisinde, yapılması gereken çalışmaları değerleniyoruz. İş başına geldiğimiz günden bu yana ziyaretlerimiz ve görüşmelerimiz sürüyor. Ancak içinden geçmekte olduğumuz pandemi süreci münasebetiyle bu görüşmeleri yüz yüze gerçekleştirme imkânımız olmadığından, biz de personelimizle telefon görüşmeleri yapıyoruz. Şu ana değin fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu gibi akademik birimlerde görev yapan 120 civarında arkadaşımızla görüştük. Peyderpey devam edeceğiz” dedi.

Şahin, görüşmeler esnasında, akademisyenlerin ve aile büyükleri başta olmak üzere ailelerinin sağlık durumlarını öğrendi ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutlayarak, “En kısa sürede, sağlık ve sıhhat içinde yeniden kampüste buluşmayı umut ediyoruz” dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ