Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Profesör Yılmaz’ın Değerler Eğitimi kitabı 2. baskıda

Profesör Yılmaz’ın Değerler Eğitimi kitabı 2. baskıda
  • 02.08.2017
  • 1.440 kez okundu

Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Yılmaz’ın Milenyum Çağının Unutulan Gerçeği; “Şahsiyet ve Değerler Eğitimi” kitabı ikinci baskıya girdi.

Prof. Dr. ’ın ; “” kitabı ikinci baskıya girdi.

Şahsiyet ve Değerler Eğitimi kitabı ile ilgili değerlendirme yapan Profesör Yılmaz şunları söyledi, “Eylül 2016’da yayınlanan kitabımız toplumsal hayatta küllenmeye yüz tutan değerlerimizin yeniden neşv-ü nema bulması için isabetli bir çıkış oldu. Yayının ertesinde çeşitli illerden, ilçelerden, üniversite, Milli Eğitim ve Sivil Toplum Kuruluşlarından konuyla ilgili konferans, seminer, söyleşi ve televizyon programlarına davetler alındı. Kadim bir medeniyetin devamı, kültürel mirasçısı olan ülkemizde bizi biz yapan değerleri güncellemek ve bunun karşılığında görülen canlı ilgi bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. İlk baskıda 2.000 adet satıştan sonra yeni kapak yüzüyle ve genişletilmiş içeriğiyle 2. baskıya giriyor olmamız yapılan işin, çıkarılan çalışmanın güzelliği açısından haklı gururumuz oldu.”

Profesör Yılmaz, Vize Yayıncılık tarafından 2. baskıya girecek kitabının, Eylül 2017’den okuyucularıyla buluşabileceğinin müjdesini verdi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ