Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

PTT Pınar şubesi açıldı

PTT Pınar şubesi açıldı
  • 12.04.2018
  • 702 kez okundu

Pınar Mahallesine yeni hizmete giren PTT şubesi vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Açılışa; Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Albay Mehmet Vurmaz, PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül, Aksaray Merkez PTT Şubesi Müdürü Zeki Şahin ve PTT çalışanları katıldı.

Pınar mahallesinde hizmete giren yeni şube ile ilgili bilgi veren Aksaray PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül, “Bugün Aksaray ilinin Pınar mahallesinde yeni PTT şubesi vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak şubemizin açılışını yapmak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Buraya açtığımız şube ile diğer PTT şubelerinde ki yükü azaltıp bu civarda oturan vatandaşlarımızın merkeze gitmek zorunda kalmaması. Belediye Başkanımıza bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,“Pınar Mahallemizde yeni açılan PTT şubemiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Bizim buradaki amacımız Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi vatandaşların ayağına kadar hizmet götürmek. Bundan sonra ki çalışmalarımızda Aksaray’da PTT şubelerini artırarak nerdeyse her mahalle arasında olmasını sağlamak. PTT şubemizin hayırlı olmasını dileyerek şimdiden burada çalışacak arkadaşlarımıza başarılar diyorum” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ