Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

PTT Üniversite Şubesi hizmete girdi

PTT Üniversite Şubesi hizmete girdi
  • 19.03.2018
  • 1.567 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz, kampüs içerisinde açılan PTT Şubesinin öğrencilerin ve üniversite çalışanlarının işlerini kolaylaştıracağını söyledi.

PTT Üniversite Şubesi düzenlenen törenle açıldı. Kampüsün büyüdüğünü ve öğrenci sayısının arttığını; bu durumun bazı ihtiyaçları da beraberinde getirdiğini kaydeden Rektör Yardımcısı Yılmaz, çeşitli gönderi ve bankacılık hizmetleriyle alakalı olarak PTT’ye ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. Öğrencilerin, PTT’yle alakalı işlerini kampüs dışında çözmeye çalışmalarının zaman kaybına neden olduğunu ileten Prof. Yılmaz, “Açılan şube bu sorunu ortadan kaldırması bakımdan işlevsel olacaktır” dedi. PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül de, kampüse şube açmalarına gösterdikleri kolaylık ve işbirliği münasebetiyle emeği geçenlere teşekkür etti.

Sosyal Yaşam Merkezi içine açılan PTT Üniversite Şubesi’nde kargo, gönderi ve diğer bankacılık işlemleri gerçekleştirilecek. Kısa süre içinde PTTmatik kurulumunun da yapılacağı belirtildi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ