Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Reis’e yüzde 90 oy veren Ağaçören’in suçu ne?

Reis’e yüzde 90 oy veren Ağaçören’in suçu ne?
  • 20 Kasım 2020
Ağaçören ilçesinin AK Parti’den İl Genel Meclisi üyeliği yapan ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler başkanı Ercan Yeşilöz İller Bankası’ndan AK Partili ilçe ve beldelere ek ödenek ayrılmasını, bu ödenekler ayrılırken Cumhur ittifakının diğer ortağı MHP’li belediye ve ilçelere ödenek ayrılmamasını eleştirdi.
Ağaçören’in önde gelen siyasetçisi ve iş insanı Ercan Yeşilöz yaptığı paylaşımla, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu’nun da fotoğrafını yayınlayarak,
Başkanım; Ağaçören ilçemiz neden yok ?? Cumhur ittifakı nerede kaldı? AK partimize her seçimde yüzde 80 oy veren en son Cumhurbaşkanlığı seçimin de yüzde 90 Reise oy veren bu ilçemize ve 30 köyümüze oy veren Vatandaşın sucu ne? Zaten Aksaray il Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu Beyler ilçemizi çoktan gözden çıkarmış. Gerçek AK partililerimize ve Reise gönül ve oy veren arkadaşlarımızı partiden de sildirdiler . 2002’den bu tarafa partimize oy vermeyenler partide şimdi partimizde yönetimde. Sandık sandık gezen, köy köy dolaşıp oy toplayıp vekil yaptığı kişiye hakkımızı helal etmiyoruz. Bu makamlar kimseye kalmayacak merak etmesinler. 2023 az kaldı. AK partimize ve Reise gönül veren ilçe vatandaşımızın sucu nedir? Bizim ilçemizin hizmete ihtiyacı yok mu? Yoksa bizim Ağaçören ilçe teşkilatı niye yatıyor?? Göstermelik mi bu yönetim?? Çünkü ne kadar AKP’li varsa partide şimdi? Vekil, il Başkanı ilçemize gelip bir dükkanda 10 kişi bir çay içip, o kişilerde Baba Oğul, amca akraba vs. kaçar gibi gitmeleri bir çay ocağı bir kahve esnaf ziyareti yapmadan giderler inşallah bu seçime yansımaz ..” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Bir Vatandaş dedi ki:

    Sn Ercan Ağaçören ilçemiz gibi Güzelyurt’ta ek ödenek listesinde yok,…
    Siz ilçenize sahip çıkıyorsunuz,sesinizi duyurmaya çalışıyorsunuz ya Güzelyurtlu siyasetçiler ne yapıyor ….
    Bekliyor !! neyi …???

YORUM YAZ