Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,14 / Satış: 6,17
€ EURO → Alış: 6,68 / Satış: 6,71

Rektör Şahin’den Güzelyurt ilçe yöneticilerine nezaket ziyareti

Rektör Şahin’den Güzelyurt ilçe yöneticilerine nezaket ziyareti
  • 09.11.2017
  • 7.342 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kadim bir kültüre ve turistik değerlere sahip Güzelyurt İlçesi’nin gelişimine akademik manada ellerinden gelen tüm katkıyı sağlamaya çalıştıklarını belirtti..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kadim bir kültüre ve turistik değerlere sahip Güzelyurt İlçesi’nin gelişimine akademik manada ellerinden gelen tüm katkıyı sağlamaya çalıştıklarını belirtti.

Rektör Şahin, Güzelyurt Kaymakamı Mehmet Göze ve Güzelyurt Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu’nu ziyaret etti. Nezaket ziyaretleri esnasında kısa açıklamalar yapan ASÜ Rektörü, ilçenin potansiyelini en verimli şekilde değerlendirmek adına Güzelyurt MYO’nun yıl içinde çeşitli çalışmalar yaptığına dikkat çekti. Küçük adımlarla anlamlı işler ortaya çıkartmaya çalıştıklarına dikkat çeken Şahin, “İlçede öğrenci sayısı artıyor. Bu, yıl içinde düzenlenen etkinliklerin sayısının da zaman içinde artacağı anlamına geliyor. Her etkinlik ilçemize farklı bir değer daha kazandıracaktır ve bir süre sonra ortaya anlamlı bir birikim çıkacaktır. İlçe yöneticililerimizle işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaymakam Göze ve Belediye Başkanı Demircioğlu da, Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür ettiler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Bir Vatandaş dedi ki:

    Güzelyurt esnafı için öğrenci altın yumurtlayan tavuk gibi… Üretimin, ekip- birçme’nin ,ticaretin olmadığı ilçede öğrenci sayı artarken esnaf ellerini ovuşturmakta, bu çocukların-öğrencilerin sıkıntılarını, problemlerini çözecek ne bir proje nede bir düşünce var. Bu çocuklara ve ailelerine yazık

YORUM YAZ