Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Şahin’den Karabağ’a iade-i ziyaret

Şahin’den Karabağ’a iade-i ziyaret
  • 22 Mart 2017 - 16:00

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Aksaray Emniyet Müdürlüğü ile bugüne kadar yaptıkları uyumlu çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Aksaray Emniyet Müdürlüğü ile bugüne kadar yaptıkları uyumlu çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Rektör Şahin, kısa süre önce göreve başlayan ve kendisine bir nezaket ziyaretinde bulunan Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ’a, makamında iade-i ziyarette bulundu. Aksaray Emniyeti ile bugüne kadar uyumlu şekilde çalıştıklarını, toplum faydasına pek çok projeyi işbirliği içerisinde gerçekleştirdiklerini kaydeden Rektör Şahin, aynı ahenk içerisinde çalışmayı sürdürme niyetinde olduklarını söyledi. Kurumların potansiyellerinin verimli şekilde kullanılması durumunda toplum faydasına pek çok çalışmanın üretilebileceğinden söz eden Şahin, “Üniversite olarak, üretilecek projelere akademik tüm destekleri vermeye hazırız. Sayın Emniyet Müdürümüze bir kez daha yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Karabağ da, Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve şehir için yapılması gereken çalışmaları büyük bir özveri ile yapma gayretinde olduklarını vurguladı..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ