Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

“Sahipsiz Ortaköy’ün temsilcisi biz olacağız”

“Sahipsiz Ortaköy’ün temsilcisi biz olacağız”
  • 10.10.2015
  • 1.579 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray Milletvekili adayları: “Sahipsiz Ortaköy’ün temsilcisi biz olacağız”

“Ortaköylü hemşehrilerimiz AKP’ye 13 yıldır % 60’ı geçkin oy verdiği halde Ortaköy – Aksaray duble yolu ile aldatıldılar. Ortaköy – Aksaray, Ortaköy – Gülşehir yollarının yapılması, inşallah CHP iktidarına nasip olacaktır.

Biz kazanılmış hakların gasp edilmesine karşıyız. Bu nedenle belediyelik hakları gasp edilen Balcı, Bozkır, Sarıkaraman, Devedamı, Harmandalı, Çiftevi, Ozancık beldelerinin belediyelik haklarını iade edeceğiz.

Genel Başkanımızın CHP iktidarında ilk 1 yıllık taahhütleri arasında gençlerimizin yurt sorununun çözülmesi vardır. 1 yıl içerisinde Ortaköy’deki 1800 öğrencimizin, Aksaray’daki tüm öğrencilerimizin yurt sorununu çözeceğiz.

Ortaköy’ümüzün huzur evine kavuşması, Ortaköysporumuzun çim sahasına kavuşması, Ortaköy’ümüzün doğal gaza kavuşması için yoğun bir emek harcayacağız.

Organize Sanayimizin bir ihtisas dalına yoğunlaşması, 4 yıllık bir fakültemizin, Ortaköy’e kaydırılması için yoğun emek harcayacağız.

Ortaköy’ümüzü Yunus Emre’ye yakışır bir ilçe yapmak için çaba göstereceğiz. Biz 13 yıldır sizi aldatanlardan değiliz. Yapamayacağımız sözü vermeyiz, verdiğimiz sözün yaşama geçebilmesi için başımızı koyarız.”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ