Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Sarıyahşi’ye iskele

Sarıyahşi’ye iskele
  • 05.07.2017
  • 1.976 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Av. Ali Rıza Toprak yayınladığı basın bildirisinde şu ifadeleri kaydetti:

“Milletvekillerimizden biri Sarıyahşi İlçesini ziyaret ederek, İrfanlı Barajına iskele ve sosyal tesis yapılacağı sözü vermiş. Daha doğrusu “Bakandan barajdan vatandaşın daha fazla faydalanabilmesi için gerekli sözü aldık. Hazırlanacak proje ile İrfanlı Barajına iskele yapılacak.” dedikten sonra “Yeni tekne ve vapur alımı gerçekleştirilerek vatandaşın tekne ve vapur turları yapılması sağlanacak.” demiştir. Buradaki CEK ve CAKlara dikkat edin. Siyasi iktidarın başı da Aksaray’a havaalanı yapılaCAK, hızlı tren geleCEK diyeli kaç yıl oldu ve bu CEK CAKLAR kaç yıldır vatandaşı kandırmak için kullanılıyor.

Sayın milletvekiline ve hatta diğer iki milletvekilimiz ile mevkidaşım sayın il başkanına Sarıyahşi’ye hemen 5 km mesafede bulunan Ankara’ya bağlı Evren İlçesini ziyaret etmelerini öneririm. Çünkü Evren İlçesi sahilde Akdeniz’deki tesislerle kıyaslanacak güzellikte bir tesis ve havuzu Evren’e kazandırmışlar. Şehir mükemmel altyapı ile yollarla donatılmış. Ankara bağlantısı da ulaşılabilir hale getirilmiştir.

Sarıyahşi İlçemiz İrfanlı Barajına yapılan köprü ile fiilen Kırşehir’e bağlanmış durumdadır. Her türlü ticari ve sosyal işlerini Kırşehir’de yapmaktadır. Aksaray iline karayolu bağlantısı bulmaca gibidir. Hangi yoldan, hangi köyü geçerek gidileceğini kestiremezsiniz.

Ankara milletvekilleri Evren İlçesine bu hizmetleri yaptırmışlarsa, Aksaray milletvekilleri bu hizmetleri neden yaptıramamıştır. Zorunlu yapılması gereken bürokratik işleri övünç malzemesi yapacaklarına hizmet konusunda bugüne kadar Aksaray’a ve ilçelerine ne yapmışlar. Şöyle bir baksınlar etraflarına ve 15 yılın hesabını halka vermeye hazır olsunlar.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ