Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

Şehrin girişleri Türk bayrakları ile donatıldı

Şehrin girişleri Türk bayrakları ile donatıldı
  • 27.02.2017
  • 1.885 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın talimatıyla Aksaray-Ankara karayolunun girişlerine ay yıldızlı Şanlı Türk Bayrakları ve 2. Kılıçaslan’ın mührü olan Belediye Logolu flamalar asılarak, şehrin girişine manevi atmosfer içeren güzel bir görünüm kazandırıldı..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın talimatıyla Aksaray-Ankara karayolunun girişlerine ay yıldızlı Şanlı Türk Bayrakları ve 2. Kılıçaslan’ın mührü olan Belediye Logolu flamalar asılarak, şehrin girişine manevi atmosfer içeren güzel bir görünüm kazandırıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı yaptığı açıklamada şunları söyledi “Ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor. Ancak bu millet öyle bir millet ki 15 Temmuz Hain darbe girişiminde tek yürek olarak vatanına sahip çıktı. Bayrağına sahip çıktı. Birlik ve beraberliğine sahip çıktı. Şunu bilsinler ki; hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin birlik ve bütünlüğünü sarsamayacak; milletimizi birlikte ve kardeşçe yaşama kararlılığından döndüremeyecektir. Terörün öfkeyle yıkmaya çalıştıklarını biz sevgiyle inşa etmeye devam ettikçe, hiç bir karanlık güç birliğimizi ve dirliğimizi bozamayacaktır.

Bizler de olarak her zaman olduğu gibi vatanımızın, milletimizin birliği bütünlüğü için ne gerekiyorsa yapıyoruz yapmaya da hazırız. Bu vesileyle ay yıldızlı şanlı Türk bayrağımızı ve ecdadımızın bize mirası olan 2. Kılıçaslan’ın mührü olan belediye logolu flamalarımızı Aksaray-Ankara karayolu girişine asarak şehrimize ayrı bir güzellik kazandırdık. Bu çalışmamız Aksaray-Konya yolu terminal kavşağına kadar devam edecektir.”

Aksaray belediyesinin şehrin girişlerine yaptığı hizmetler vatandaşlar tarafından çok büyük ilgi gördü. Vatandaşlar “ Başkanımız şehrimizin girişlerini güzelleştirdi. Aksaray’dan gelip geçen herkes Aksaray’da olduğunu fark edebiliyor. Özellikle Türk Bayraklarımızın asılması şehre çok ayrı bir hava katmış. Çok Güzel bir görünüm kazandırmış. Bu güzel hizmetinden dolayı Belediye Başkanımıza ve ekibine Teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ