Aksaray Haberleri

Sıfır Atık Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Sıfır Atık Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı

Sıfır Atık Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı
  • 24 Ocak 2020

Atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan genel değerlendirme toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında Valilik Hizmet Binası Ek-3 binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İlçe Kaymakamları kamu kurum müdürleri ile belde belediye başkanları katıldı.

Toplantıda konu ile ilgili açıklamada bulunan Vali Ali Mantı Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen projenin Aksaray’da başarılı bir şekilde yürütülmesi için tüm kurum ve kuruluşların sorumlu davranarak bu konuda aksamaya meydan vermeyeceğini vurguladı.

Aksaray’da proje uygulamasında görülen aksaklık ve eksikliklerin tespit edilerek bu konuda yürütülen çalışmaların amacına uygun şekilde yürütüleceğini ifade eden Vali Ali Mantı proje ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Görüş ve önerilerin değerlendirildiği toplantıda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan sunumda proje ve Aksaray’da son durum hakkında katılımcılara bilgiler verildi..

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ