Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Sorunlarınız Büyümesin: Profesyonel Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Sorunlarınız Büyümesin: Profesyonel Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri
  • 21 Ekim 2020

Kişisel sorunlarınızla başa çıkmanıza ve çeşitli alanlarda kendinizi geliştirmenize yardım edecek Psikolojik Danışmanlık hizmetleri her nerede olursanız olun size çok yakındır.

Şeffaflığı ve etik ilkelere bağlı kalmayı temel prensip olarak benimseyen; dinamik ve profesyonel yaklaşımıyla güvenilir çözüm ortağı olan Psikolojik Danışman Yusuf Bayalan, ilişki danışmanlığı, aile danışmanlığı, evlilik öncesi ve evlilik danışmanlığı gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Problemlerin en kısa yoldan etkili bir şekilde giderilmesi amacıyla süreci tüm yönleriyle ele alan ve danışanları için en iyisini isteyen Yusuf Bayalan; Şema Terapi eğitimi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi gibi gerekli eğitimleri üstün başarı ile tamamlayarak Psikolojik Danışmanlıkta yetkinlik seviyesine ulaşmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylanmış Aile Danışmanlığı Sertifikası başta olmak üzere yetkinliğinin ispatı niteliğinde birçok sertifikaya sahip ve terapötik becerileri son derece gelişmiş olan psikolojik danışman Yusuf Bayalan; ofis ortamında verdiği hizmetleri sanal ortamda da yürütmektedir.

Pandemi süreci boyunca Online Terapi hizmetiyle danışanlarına ihtiyaç duyduğu konularda destek olmayı sürdürmekte, Şema Terapi ve Bilişsel Davranış Terapisini zengin bilgi birikimi ve yıllar boyunca edindiği tecrübeleriyle harmanlayarak uygulamaktadır.

Çaresiz Olmayın, Çare Sizin Olsun Diye

Kişinin yaşadığı olumsuzluklarla mücadele etmesini ve yapabileceklerinin farkına varmasını sağlayan; onu başarmak için teşvik ederek hayat kalitesinin yükselmesine katkıda bulunan Yusuf Bayalan; danışanlarının başarı ve mutluluğa giden yolda kılavuzu olmayı gâye edinmiştir.

Yusuf Bayalan özveri ve titizlik ile gerçekleştirdiği Psikolojik Danışmanlık hizmetini yerine getirirken her danışanına büyük değer vermekte, mahremiyet ve gizlilik kavramlarına oldukça hassasiyet göstermekte, problemleri bütünsel bir çerçevede ele alarak işe yarar, kalıcı çözümler üretmektedir.

Danışanlarının hayatında bir dönüm noktası olma hedefiyle yola çıkan Yusuf Bayalan, danışanlarının mutluluğundan güç almakta; uygun yöntem ve teknikleri ustalıkla kullanarak kişileri hedeflerine ulaştırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ