Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

STK başkanlarından, Altınsoy’a ziyaret

STK başkanlarından, Altınsoy’a ziyaret
  • 06.02.2018
  • 943 kez okundu

Aksaray’da faaliyet gösteren Tarım ve Ziraat ile ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarının(STK) Başkanları, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Aralarında Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Bekir Kayan, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Esat Zengin, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Serkan Koray Zeybek ve Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Mustafa Şahin’in de bulunduğu Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren sivil toplum kuruluşu başkanları, üyelerinin yaşadıkları sorunları, talepleri de dile getirerek çözümü yolunda İl Başkanı Altınsoy’dan destek istediler.

Sivil toplum kuruluşlarına çok önem verdiklerini dile getiren Başkan Altınsoy, “Parti çalışmalarından vakit buldukça sık sık STK’larla bir araya geliyoruz. Özellikle Milletvekillerimizle STK ziyaretleri programlarına katılıp onları kendi yerlerinde ziyaret ediyor, varsa sıkıntıları çözüm yollarını birlikte arıyoruz. STK’larımızla birlik ve beraberlik içinde koordineli çalışmaya özen gösteriyoruz.” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ